Blog Post

آمادگی رامتین برای تبدیل شدن به قطب اخبار پزشکی کشورمدیرعامل نویسنده دانشجویان ایران (رامتین) با حضور در مراسم افتتاح دفتر رامتین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از آمادگی این نویسنده برای مخابره اخبار خوب و مفید در حوزه درمان نیوز داد و تاکید کرد: آماده هستیم که قطب اخبار پزشکی کشور را به رامتین منتقل کنیم.

به گزارش رامتین، علی متقیان در این مراسم که صبح امروز (27 فروردین) برگزار شد، با بیان اینکه امروزه در فضای عمومی رسانه و با توجه به اطلاع رسانی لحظه به لحظه،‌ نیازمند راستی آزمایی نیوز هستیم، رامتین را رسانه‌ای قابل اعتماد توصیف و اظهارکرد: در رامتین به لحاظ تولید و عرضه نیوز هیچ گونه محدودیتی نداریم.

وی با اشاره به توجه بیشتر رامتین به مسائل علمی و دانشگاهی، شرط ورود به این رسانه و تداوم همکاری با آن را “دانشجو بودن” خواند و خاطرنشان کرد: علی رغم علاقه وافری که به اخبار سیاسی وجود دارد، سیاست زده نشده‌ایم. این در حالی است که ما از دل دانشگاه در آمده و به دنبال اخبار عالمانه هستیم.

مدیر عامل نویسنده دانشجویان ایران (رامتین) با بیان اینکه جهاد دانشگاهی هر جا حس کند کمبودی است،‌ ورود پیدا می‌کند، علت اصلی مورد اعتماد بودن رامتین به عنوان رسانه این نهاد را اداره آن به دست جوانان و دانشجویان دانست و تاکید کرد: این دانشجویان که به هیچ وجه به مسائل سیاسی وابسته نیستند، زیر بار هیچ تعهدی نرفته‌اند مگر تعهد به آزادگی،‌ صداقت، امانت و اطلاع رسانی مفید.

متقیان در پایان ابراز امیدواری کرد که افتتاح دفتر رامتین در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی زمینه گسترش همکاری‌ها را فراهم نموده و نیز این نویسنده بتواند منعکس کننده اخبار و فعالیت‌های این قطب پزشکی کشور باشد.

انتهای پیام

About ramtinhospital

Related Posts